RÓD VESSAH

Forum Rodu Vessah- Najlepszego Rodu W Gildwars


#16 2007-08-10 14:21:29

Kia

Gwardzista Vessaha

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Prezentacje

do mownicy podeszla elfka Jestem Kia... właściwie na imie mi Kiara, ale nikt tak nie mówił do mnie od tak dawna, ze czasem o tym zapominam... Jestem magiem, walczę magią ognia. zamyslila sie na chwile Moja wadą jest to, że sama siebie nie znam... i jestem nieprzewidywalna... Zalety? szczerość, opanowanie i lojalnosc... tak mysle... usmiechnela sie czy cos jeszcze chcecie wiedziec? spytala ja z alkoholem nie przesadzam, jako ze opanowanie sobie cenie.. rozesmiala sie


Wszak to tylko spojrzenie...

Offline

 

#17 2007-08-10 14:42:29

Focros Inverse Vessah

Głowa Rodu

8428225
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 258
Punktów :   

Re: Prezentacje

świetnie, a co do wad to jesteśmy tu także po to by je eliminować...*mag uśmiechnął się* magia ognia powiadasz?*utworzył w ręku ognistą  kulę otoczoną wirującym wiatrem* trudna sztuka...*zacisnął pięść gasząc ją* witamy cię serdecznie, prawda Areth?*uśmiechnął się do półorka*


From whence you came you shall remain,
until you are complete again....

Offline

 

#18 2007-08-10 15:31:53

Kia

Gwardzista Vessaha

Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 36
Punktów :   

Re: Prezentacje

dziekuje usmiechnela sie


Wszak to tylko spojrzenie...

Offline

 

#19 2007-08-10 15:38:52

Miliean Ithil Vessah

Głowa Rodu

6677428
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 178
Punktów :   

Re: Prezentacje

Oczywiście, że to prawda! Witamy Cię serdecznie w naszych skromnych szeregach. Na cześć naszej nowej siostry! *podniósł ku górze kielich z winem i opróżnił go natychmiast*


...Tylko krew nasyci moje pragnienie...

Offline

 

#20 2007-08-10 18:29:17

Kalopsis

Gość

Re: Prezentacje

do mownicy podeszla niebieskowlosa elfka Nazywam sie Kalopsis ale znajomi mowia na mnie Kall... Jestem wojowniczka i walcze mieczem... Moje wady? zamyslila sie Najwieksza jest chyba zbytnia beztroska usmiechnela sie A zalety? hmm... Jestem ambitna i chce sie rozwijac, nie opuszczam przyjaciol w potrzebie... To chyba tyle... Czy cos jeszcze chcecie wiedziec? zapytala

 

#21 2007-08-10 20:41:32

Focros Inverse Vessah

Głowa Rodu

8428225
Zarejestrowany: 2007-07-17
Posty: 258
Punktów :   

Re: Prezentacje

tak, co powiesz na temat alkoholu? *mag roześmiał się i spojrzał na elfkę*


From whence you came you shall remain,
until you are complete again....

Offline

 

#22 2007-08-11 22:40:59

Markus

Radny Vessaha

1434482
Zarejestrowany: 2007-08-10
Posty: 380
Punktów :   

Re: Prezentacje

*Gdy tylko elfka zeszła z mównicy jej miejsce zajął młody elf* Jestem Markus, syn Kaikasa z Puszczy Bessońskiej i, jak zresztą sami widzicie, jestem elfem. Jestem wojownikiem, a moją ulubioną bronią jest łuk. Co nie oznacza, że nie potrafię posługiwać się mieczem *dodał szybko* Z natury jestem pokojowo nastawiony do innych. To może być jednocześnie wadą jak i zaletą. Z pewnością do swych zalet mogę zaliczyć wierność i oddanie sprawie. Jestem też ambitny. Osoby które mnie znają twierdzą, że jestem szlachetny. jeśli chodzi o wady to z pewnością nieśmiałość, ale i mściwość. Jak powiadała moja matka "jak ci ktoś złamie palec to ty mu za to odetniesz rękę, bez względu na płeć, rasę i wiek. Nie wiem po kim to masz". To chyba wszystko o mnie. Jak ktoś ma jakieś pytania to słucham *popatrzył na zebranych czekając na pytania*


Moja pasja. Moje życie. Mój klub. Juventus.

Offline

 

#23 2007-08-12 11:30:43

Goran

Gość

Re: Prezentacje

*wszedł na mównicę* Jestem Goran. Jestem kowalem i wojownikiem. Służę w armi Vanthii. Moim najlepszym kompanem jest Gorn. Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie. *zszedł z mównicy*

 
Ród Vessah Rekrutuje!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.air13a6.pun.pl www.socjologiawsei.pun.pl www.timik-wirtualny-swiat.pun.pl www.bassparty.pun.pl www.ostrowiec.pun.pl